Nukent Eczanesi logo
Nukent Eczanesi logo

Nukent Eczanesi

0
(0)

Batman Merkez Nukent Eczanesi. Nöbetçi Nukent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nukent Eczanesi Batman ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nukent Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nukent Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nukent Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nukent Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nukent Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Batman Merkez Nöbetçi Nukent Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nukent Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nukent Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nukent Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nukent Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nukent Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nukent Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nukent Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nukent Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Batman İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Batman ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Toprak Eczanesi

Batman Merkez Toprak Eczanesi. Nöbetçi Toprak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bayındır Eczanesi

Batman Merkez Bayındır Eczanesi. Nöbetçi Bayındır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Uğur Eczanesi

Batman Sason Uğur Eczanesi. Nöbetçi Uğur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Işcan Eczanesi

Batman Kozluk Işcan Eczanesi. Nöbetçi Işcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.