Eczaneleri.NET Mobil Uygulama

Eczaneleri.NET
Nöbetçi Eczane Uygulamasını indir

İndir

Batman Merkez Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 38 dk önce
 • Kalamış Eczanesi

  Kalamış Eczanesi 0

  • Batman - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 04882132180 04882132180
  • BATMAN-MERKEZ Gütepe Mah. İbrahim Hakkı CAd.
  (0)
 • Istanbul Eczanesi

  Istanbul Eczanesi 0

  • Batman - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 04882133737 04882133737
  • BATMAN-MERKEZ Kültür Mah. Mahatma Gandi Bulv. No:22/1
  (0)
 • Yeni Meydan Eczanesi

  Yeni Meydan Eczanesi 0

  • Batman - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 04882140962 04882140962
  • BATMAN-MERKEZ Cumhuriyet Meydanı Bankalar Cad. No:1/A
  (0)
 • Sümeyye Eczanesi

  Sümeyye Eczanesi 0

  • Batman - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 04885029898 04885029898
  • BATMAN-MERKEZ Belde Mah. Ömer Muhtar Bulv. Nova Park Sit. B-Blok...
  (0)

28 Kasım 2022 Pazartesi Batman Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Batman ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Batman Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Batman Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Batman Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Batman Merkez Eczaneleri

Batman Merkez nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Batman Merkez bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Batman Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Batman Merkez nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Batman Merkez bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Batman Merkez Nöbetçi Eczane Listesi

Batman Merkez’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Batman Merkez’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Batman Merkez bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Batman Merkez En Yakın Nöbetçi Eczane

Batman Merkez en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Batman Merkez nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Batman Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Batman İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Batman ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Gercüş Nöbetçi Eczaneleri

Batman Gercüş nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Batman Gercüş nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Sason Nöbetçi Eczaneleri

Batman Sason nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Batman Sason nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Beşiri Nöbetçi Eczaneleri

Batman Beşiri nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Batman Beşiri nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Kozluk Nöbetçi Eczaneleri

Batman Kozluk nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Batman Kozluk nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.